• banner

Kadry i płace

Poza kompleksową obsługą księgową nasze biuro rachunkowe w Katowicach oferuje również pomoc w zakresie kadr i płac. Zamiast rozbudowywać dział HR w swojej firmie, mogą Państwo zlecić nam takie usługi jak ewidencja danych kadrowych, zgłaszanie pracowników do ZUS, sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników (PIT) i rocznej deklaracji ZUS IWA oraz naliczanie wynagrodzeń. Chętnie przygotujemy raporty z prowadzonych przez nas działań, dzięki czemu będą mieli Państwo na bieżąco wgląd w obecną sytuację spraw kadrowo-płacowych w firmie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm zatrudniających kilka osób, jak i do dużych przedsiębiorstw z większą ilością pracowników. Mogą być Państwo pewni, że nie zostawimy Was samych z żadnymi problemami kadrowymi-placowymi. Profesjonalna obsługa kadr i płac wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia – i my je posiadamy.

Z usługi outsourcingu kadr i płac korzysta dziś coraz więcej firm. Zlecenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie jest tańsze i wygodniejsze niż zatrudnianie kolejnych pracowników, którzy będą zajmować się tymi sprawami na miejscu. Nasze biuro dostosowuje zakres świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta, mogą być więc Państwo pewni, że współpraca z nami nie obciąży zbytnio Waszego budżetu, a do tego nie ponosicie praktycznie żadnego ryzyka. Informacje na temat cen naszych usług znajdą Państwo w zakładce Oferta, można też skontaktować się z naszym biurem rachunkowym. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.