• banner

Księgowość

Główną domeną działalności naszego biura rachunkowego jest księgowość. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową firmom o różnej wielkości i różnym profilu działalności. Propozycję współpracy kierujemy zarówno do osób dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy rzetelne i fachowe wsparcie naszych księgowych i biegłych rewidentów. W zakres naszych usług wchodzi m.in. sporządzanie i badanie rocznych sprawozdań finansowych, badanie bilansu, audyt oraz sporządzanie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT oraz majątku trwałego i wyposażenia. Osobom zakładającym firmę zapewniamy otwarcie ksiąg rachunkowych oraz utworzenie zakładowego planu kont. Służymy konsultacjami rachunkowymi w każdej sytuacji. Podejmujemy się wyjaśniania wszelkich niejasnych kwestii związanych z księgowością i podatkami.

Nasi księgowi dysponują odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem zawodowym pozwalającym na podejmowanie się nawet wymagających wyzwań. Realizujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i stałą obsługę księgową firm i instytucji. Dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli skupić się na tym, co najistotniejsze – czyli rozwoju swojej firmy.  Księgowość zlecona naszemu biuru rachunkowemu oznacza też, że nie muszą Państwo zatrudniać księgowych na etat w swoich przedsiębiorstwie. Taki outsourcing to duża oszczędność dla każdej firmy.

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, dlatego mogą być Państwo pewni, że odpowiednio zajmiemy się księgowością Waszej firmy.