• banner

Księgowość – Katowice, Śląsk

Główną domeną działalności naszego biura jest księgowość. Zapewniamy wsparcie firmom o różnej wielkości i różnym profilu działalności. Propozycję współpracy kierujemy zarówno do osób dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do firm o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniając im rzetelne i fachowe wsparcie naszych księgowych oraz biegłych rewidentów.

W zakres oferowanych usług wchodzi m.in.:

  • sporządzanie i badanie sprawozdań finansowych,
  • badanie bilansu,
  • audyt oraz sporządzanie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT oraz majątku trwałego i wyposażenia.

Osobom zakładającym firmę zapewniamy otwarcie ksiąg rachunkowych oraz utworzenie zakładowego planu kont. Służymy konsultacjami rachunkowymi w każdej sytuacji. Podejmujemy się wyjaśniania wszelkich niejasnych kwestii związanych z księgowością i rozliczeniam podatkowymi oraz z cenami transferowymi .

Dlaczego warto zaufać naszym księgowym?

Nasi księgowi dysponują odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem zawodowym pozwalającym na podejmowanie się nawet wymagających wyzwań. Realizujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i stałą obsługę księgową firm i instytucji. Dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli skupić się na tym, co najistotniejsze – czyli rozwoju swojej firmy. Księgowość zlecona naszemu biuru rachunkowemu oznacza też, że nie muszą Państwo zatrudniać księgowych na etat w swoich przedsiębiorstwie. Taki outsourcing to duża oszczędność dla każdej firmy.

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, dlatego mogą być Państwo pewni, że odpowiednio zajmiemy się księgowością Waszej firmy.

Główną domeną działalności naszego biura jest <strong>księgowość</strong>. Zapewniamy wsparcie firmom o różnej wielkości i różnym profilu działalności. Propozycję współpracy kierujemy zarówno do osób dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do firm o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniając im rzetelne i fachowe wsparcie naszych <strong>księgowych</strong> oraz biegłych rewidentów.W zakres oferowanych usług wchodzi m.in.:<li>sporządzanie i <strong>badanie sprawozdań finansowych</strong>,</li><li><strong>badanie bilansu</strong>,</li><li><strong>audyt</strong> oraz sporządzanie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT oraz majątku trwałego i wyposażenia.</li>
Osobom zakładającym firmę zapewniamy otwarcie ksiąg rachunkowych oraz utworzenie zakładowego planu kont. Służymy <a href=”https://biuro-wawrzynek.pl/doradztwo-podatkowe/” data-mce-href=”https://biuro-wawrzynek.pl/doradztwo-podatkowe/”>konsultacjami rachunkowymi</a> w każdej sytuacji. Podejmujemy się wyjaśniania wszelkich niejasnych kwestii związanych z księgowością i <a href=”/doradztwo-podatkowe/” data-mce-href=”/doradztwo-podatkowe/”>rozliczeniam podatkowymi</a> oraz z <a href=”/oferta/” data-mce-href=”/oferta/”>cenami transferowymi</a> .Dlaczego warto zaufać naszym księgowym?Nasi księgowi dysponują odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem zawodowym pozwalającym na podejmowanie się nawet wymagających wyzwań. Realizujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i stałą obsługę księgową firm i instytucji. Dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli skupić się na tym, co najistotniejsze – czyli rozwoju swojej firmy. Księgowość zlecona naszemu <a href=”/” data-mce-href=”/”>biuru rachunkowemu</a> oznacza też, że nie muszą Państwo zatrudniać księgowych na etat w swoich przedsiębiorstwie. Taki outsourcing to duża oszczędność dla każdej firmy.Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie, dlatego mogą być Państwo pewni, że odpowiednio zajmiemy się księgowością Waszej firmy.